31 maja 2013

140. Ta Arbuzowa

Hej,
Mam tutaj szablon dla Tej Arbuzowej (chyba dobrze odmieniam?). Powiedz proszę, czy wszystko się zgadza odnośnie niego. I od razu przepraszam, jeżeli nie jest rewelacyjny. Pisałam to kiedyś i powtórzę zapewne jeszcze nie raz - narazie posiadam jedynie jako-taką umiejętność składania szablonów z anime ^ ^""". Mimo wszystko liczę, że jednak będzie Ci się on podobał.

Zapewne mogliście zauważyć, że zmienił się szablon główny. Jak sądzicie - jest lepszy od poprzedniego?
Przy okazji chciałabym również podziękować Nee-chan, za to, że prowadzi tak wspaniały blog (z którego pochodzi również obrazek z szablonu głównego).

3 komentarze:

 1. Nawet nie wiesz jak bardzo mi się on podoba. Muszę przyznać że masz ogromny talent i oby tak dalej. Chociaż najbardziej podobały mi się szablony anime. Z szablonem oczywiście jest wszystko w porządku i strasznie ci dziękuję za niego. Od razu kiedy go zobaczyłam uśmiechnęłam się. Więc teraz życzę powodzenia z resztą zamówionych szablonów i pamiętaj będę śledzić twoją karierę. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Normalnie kamień z serca. Cieszę się, że Ci się spodobał. C:

   Usuń
  2. Szablonik śliczny, słuchaj mam tez prośbę czy mogłabyś mi przedłużyć urlop do 9.06 ? Bo jeszcze nie mogę, mam jeszcze parę spraw do załatwienia i nie wyrobiłabym się z szablonami. Byłabym naprawdę wdzięczna. Nie wiem czy byłaś na gg dlatego tu piszę.
   Dziękuję z góry
   Pozdrawiam, Kimi-san

   Usuń

Obserwatorzy