25 maja 2013

135. Rosa

W porząsiu kochani.
Miejmy nadzieję, że ta przerwa, którą sobie zrobiłam pomogła i zabieram się za pracę! Jeszcze dzisiaj (ewentualnie jutro) zobaczycie ode mnie szablony wolne, a tym czasem prezentuję wam szablon dla Rosy. Kochana, mam nadzieję, że spodoba Ci się on. Gdybyś coś chciała w nim zmienić lub byłoby coś w nim nie tak, to pisz. :)


*szablony są stale zmieniane!


6 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ten szablon. W sumie rzadko się zdarza, żeby jakaś twoja praca mi się nie podobała.
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Szablon jest cudny :D Podziwiam talent :D ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Po pierwsze nie spodziewałam się tak szybkiego wykonania Shayen. Byłam skłonna poczekać a Ty uporałaś się z tym niesamowicie szybko. Dzięki za to, pełen profesjonalizm.
  Po drugie i najważniejsze to, że uparłam się na Ciebie i chciałam poczekać na Twój powrót to była doskonała decyzja. Nagrodą jest ten szablon... Nie mogę się napatrzeć, bo zrobiłaś wszystko, o co Cie prosiłam.
  Nawet zmieniłaś kwiaty na fioletowe! Magia :). Jest hipnotyzujący.
  Mam jeszcze pytanie do Ciebie, gdybym za jakiś czas zmieniła koncepcje, mogę znów prosić Cię o pomoc w wykonaniu jego nowej wersji?
  Kochana życzę Ci mnóstwa zapału i kibicuję Ci cały czas :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, dziękuję. ^ ^ Bardzo, ale to bardzo cieszy mnie to ,ze szablon Ci się podoba. A co do nowej wersji - to nie ma sprawy, z wielką chęcią wykonam ją, jak się zdecydujesz. :)

   Usuń
  2. Nawet nie wiesz, jak się cieszę ^^ . W takim razie masz kolejną klientkę w zapasie :)

   Usuń

Obserwatorzy