18 maja 2013

121 - 127. Pierwszy meldunek młodego Padawana

Witajcie!
Nazywam się Raion, jestem nowym stażystą tejże szabloniarni. Powiem wam w sekrecie, że to moje pierwsze szablony, ale ćsiii. Żeby nie było, jestem chłopakiem. Pewnie wielu z was zadaję sobie pytanie: "Co ja tu robię?". Odpowiedź brzmi: Uczę się. W przyszłości chcę zostać informatykiem/grafikiem i to jest dobre wprowadzenie. Dziś zaprezentuje wam 7 szablonów, w tym dwa rekrutacyjne. Nie mam pewności, jak będą wyglądać, ponieważ blogspot.com coś zmienił i tło przezroczyste nie chce być już przezroczyste. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. 


Szablony rekrutacyjne:

Cóż mogę o nim napisać. Bardzo dobrze mi się go przygotowywało. Obrazki dobrze się łączyły i było git. Menu nie ma w nim żadnych efektów, więc będzie ono najzwyklejsze z możliwych.

Boże, ile ja się z nim namęczyłem. to jest 22 jego wersja. W prawym górnym widać napis jednego z użytych obrazków, oczywiście jeżeli komuś to nie przeszkadza może pobrać.

Szablony Wolne:

Ten jest mroczny. Idealny pod historię o duchach albo o cmentarzach. ^^

To jest taka praca z nudów. Nagłówek nie zachwyca, ale reszta moim zdaniem jest całkiem niezła.

Mnie bardzo się on podoba. Taki miły dla oka.

To mój faworyt. Wszystko mi w nim pasuję. Zamierzam wykonać kilkanaście takich szablonów. Takich prostych z miastem w tle.

Lady GaGa *.* Moja ulubiona piosenkarka. Zamierzam z nią wykonywać masę prac. Jest to praca wykonana zaraz po zmianach w blogspocie.com. Dlatego nagłówek jest też tłem.

Chciałbym zaprezentować wam nowe pracę za tydzień w sobotę, ale pewności nie ma. Jeżeli google nie naprawi tej usterki, to trochę potrwa nim wykombinuje nowy sposób wstawiania nagłówków. Do mnie  można się zgłaszać, ale podczas stażu mogę wykonać tylko 3 zamówienia. A teraz coś ode mnie. Zamawiających proszę o dobrej jakości obrazki(zdjęcia, stocki), rzetelny opis waszych "wymagań wobec szablonu", chodzi mi na przykład o efekty "Czytaj więcej". I kontakt do siebie, np: GG lub e-mail.
Odmeldowuję się!
Pozdrawiam;*

PS: Kredyty podam w następnej notce.

6 komentarzy:

 1. W niektórych szablonach użyłabym innych czcionek i dodała jeszcze kilka efektów i stampów, lecz ogół wychodzi ładnie. :) Moim faworytem z tej grupki zdecydowanie jest 124 (drugi w szablonach wolnych).

  OdpowiedzUsuń
 2. Szablony jak na te "pierwsze" są naprawdę dobre. ^_^ Moim faworytem póki co jest drugi wolny. Wszystko w nim fajnie ze sobą współgra. :)
  Reszta też jest fajna, ale... Hm... W niektórych przydałoby się trochę więcej stocków.

  O jakie usterki ci chodzi? U mnie wszystko jest dobrze. :)

  No cóż, komentarz nie zachwyca długością, ale ważne, że jednak jest. Co by tu jeszcze... O! Weny na kolejne prace by z czasem były coraz to lepsze.
  Poza tym, witam w ekipie KB i życzę powodzenia! ^_^

  Pozdrawiam,
  Blacky

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuje za miłe słowa.
  Właśnie nie wiem co się dzieje. Wszystkie wygumkowane fragmenty nagłówka mają kolor czarny albo biały. Wcześniej tego nie było. @_@
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w jakim formacie zapisałeś nagłówek? Ja jeśli dodaje go jako tło to nie robię przezroczystej bazy tylko od razu daje ten kolor, który ma być na tło i zapisuje całość w JPEG. Przezroczyste tło zapisane w tymże formacie "nie działa". :)

   Usuń
  2. Ja zapisuje w png, ale spróbuje zrobić tak jak mówisz.

   Usuń
 4. Wow! Są genialne! Zapierają dech w piersiach, serio! Cudowne!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy