4 maja 2013

111. Small ey (poprawa) & Nika

Okej, to na początek mam poprawkę dla Ciebie Small ey. Mam nadzieje, że teraz jest wszystko okej. W gdyby nadal plik XML sprawiał problemy to napisz, osobno Ci go wyśle, poprzednio ponownie pobierając:Nika, a wiec tak. Tutaj jest szablon dla Ciebie. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. Nadal trochę nieśmiało składam zdjecia ze sobą i chyba tego efekty widać ^^":


{Podgląd / Pobierz}

*Na przyszłość proszę was wszystkich, którzy będą chcieli zamawiać szablony, jeżeli podajecie obrazki, wyszukajcie je stosunkowo duże i w dobrej jakości, by szablon mógłby być jak najlepszy. Nie mówię, że musi, lecz bardzo by to poprawiło jego estetykę. :)

4 komentarze:

 1. Każdy ma swój osobisty urok, ładnie wyszedł ci drugi, ale z anime jest ładniejszy, przyciąga, lecz poprzednia wersja bardziej mi się podobają ^ ^
  Czekam na kolejne w twoim wykonaniu ^-^

  OdpowiedzUsuń
 2. Spodobały mi się twoje szablony. Chodź myślę, że powinnaś używać więcej stocków i tekstur. Ukryło by to miejsca połączeń obrazków.
  Pozdrawiam ;*

  PS: Jeśli wykonując moje zamówienie nie znajdziesz fajnych komend css, to pisz. Znam kilka stron, które opublikowały kody.

  OdpowiedzUsuń
 3. Shayen, znów coś się dzieje :/ Wydaje mi się, że robię to tak, jak powinnam. Zresztą na drugim blogu mam szablon z Krytycznej Bieli i wstawiałam go w ten sam sposób, a teraz coś się dzieje (z moim laptopem najwyraźniej). Jestem zła na samą siebie!
  Przy okazji dziękuję za poprawę, z mojej winy zresztą... ale teraz podoba mi się jeszcze bardziej *.* Dlatego mam nadzieję, że jakoś uda mi się to wstawić :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuje, Ci za szablon. Jest znakomity. Nie mam się czego czepić.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy