28 sierpnia 2013

207. Yasha Corleone

Hej, hej, hejka!
Mam tutaj zamówienie dla Ciebie Yasha. Niestety obrazek, który mi podałaś, był zdecydowanie za mały (była to zwykła sygnaturka), jednakże znalazłam taki sam obraz, w dużym rozmiarze. Dodałam od siebie, jeszcze dwie podobizny Natsu, chyba nie jest źle? W razie czego pisz, gdyby coś się nie zgadzało, z twoim zamówieniem.

4 komentarze:

 1. To mi zrobiłaś niespodziankę - po twoim powrocie z krótkiej przerwy myślałam, że dłużej będę musiala czekać na szablon :D
  Z zamówieniem wszystko się zgadza i wykonałaś je cudnie! CSS bardzo mi się podoba! Przepraszam za to, że przesłałam Ci za mały obrazek *wstydniś*, głupia ja xD Tylko właśnie miałabym taką sprawę, propo nagłówka. Oczywiście nie mam nic przeciwko, że dodałaś jeszcze dwie podobizny "Naru" (chyba chodziło o Natsu :D), ale miałam nadzieję, że ta którą ci podałam będzie... jakby to, najbardziej widoczna, by nagłówek głównie opierał się na tym (tym bardziej jak udało ci się znaleźć ten sam obrazek większych rozmiarów). I choć płomienie są świetne (szczególnie to że po bokach lekko "oplatają" obszar kolumn) to wydają mi się zbyt wyraźne? Kontrastujące? No mocno dają po oczach :P (ciut za mocno). Generalnie chciałabym, by na nagłówku "główną rolę" odgrywał obazek, który ci podesłałam, a jeśli miałyby być dodane jeszcze jakieś inne postacie, to jak najbardziej jestem za lecz byłoby fajnie, gdyby były one inne niż wcześniejszy bohater (dla przykładu, bo nie wiem czy jesteś obeznana z tym anime - np Lucy Heartfillia, Gray Fullbuster, Erza Scarlet). Jeśli wymagam za dużo - bardzo przepraszam, ale jeśli dałoby radę zmienić obecny nagłówek byłabym przeszczęśliwa :D I bardzo dziękuje za ten szablon, bo być może wber pozorom tego co napisałam jestem nim zachowycona :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cholercia no! Wiedziałam, że coś przekręciłam z imieniem >_<. Um, właśnie jest taki myk; ten obrazek dorwałam calutki duży, ale żeby on się jeszcze w miarę prezentował, musiałam leciutko tylko rogi wtopić, ponieważ, gdybym go śmielej potraktowała, prawdopodobnie cała jego twarz by zniknęła ^^". Postaram się jednak, coś z tym również wykombinować. Natomiast co do samych płomieni; wezmę je bardzie "przygaszę". :)
   Jeszcze co do samych obrazków w nagłówku; chcesz aby sam Natsu, nie powielał się, a były inne postaci? :)

   Usuń
  2. Z góry dziękuje i przepraszam za problem :D
   Jeśli chodzi jeszcze o ten główny obrazek, to jeśli by ci to pasowało rogi nie muszą być wtopione, a co ro reszty postaci to właśnie tak jak napisałaś :)
   Ewentualnie, jeśli jest to zgodne z regulaminem i nie miałabyś nic przeciwko temu, to mogę zrobić sama nagłówek, a później bym go podesłała byś wkleiła go do całości - nie chcę niepotrzebnie dodawać ci pracy przez moje zachcianki :P

   Usuń
  3. Żadnego problemu nie ma, jak coś robić, to robić to do końca i porządnie. :)
   Znaczy, nie miałabym nic przeciwko, abyś sama coś stworzyła, lecz już mam małą koncepcję, jak ten nagłówek wykonam. Sądzę więc, że potrzeby nie ma. :) Wszystko mam gotowe - tylko postaci podmienić, oraz co nieco w nich pozmieniać. :)

   Usuń

Obserwatorzy