3 sierpnia 2013

189 - 193. Sierpień: Kraina Elfów

Witajcie! Zapraszamy was bardzo serdecznie na pierwszy post tematyczny naszej szabloniarni. Tematem naszego dzisiejszego spotkania są pewne magiczne istoty, a mianowicie: Elfy. Zobaczymy może ta zabawa przyjmie się u nas na dłużej? Może macie już jakiś pomysł na kolejną taką notkę? Niestety wystąpimy dziś w niepełnym składzie, komputer Kimi-san uległ awarii. Pomimo tego, wiemy, że Kimi bedzie razem z nami duchem! Od Blacky równiez nic nie mamy, ale spokojnie! ^^ Jak tylko z powrotem będzie mogła, będą od niej nowe wspaniałe szablony.Chcielibyśmy również wyjasnić, dlaczegóż to notka tematyczna jest opublikowana na początku miesiąca. O tóż; padł pomysł, aby każda notka tego typu zaczynała motyw przewodni. Np. jeżeli teraz naszym tematem są elfy, to przy nastepnych notkach każdego autora, choć przy jednej powinien pojawić się jeden dodatek o tej tematce (icona, sygnatura, szablon etc.).
A od naszej ekpiy mamy takie małe drobnostki dla was:

Od Shayen:

Szablony:

Nagłówki:


Sygnaturki:
*kilknij aby powiększyć*

Koloryzacje:


*kliknij aby pobrać*

Od Raiona:

Szablony:
 

Sygnatury:

 Koloryzacje:
 
*~ wystarczy kliknąć podgląd~*

~*~

A teraz przejdźmy do kolejnej części. 24 lipca została otwarta Krytyczna Galeria. Znajdziecie tam wszystkie nasze szablony wolne. Umieszczeniem tam każdego szablonu zajął się Raion, o etykietkowaniem prac Shayen. Aktualny szablon wykonała tam Blacky.
Nabór jest otwarty.   
Wszystkich chętnych prosimy o przeczytanie regulaminu i zaznajomienie się z podstroną Nabór.


1 komentarz:

  1. Szablony (jak zawsze, żadna niespodzianka) na wysokim poziomie, ekipo Krytycznej Bieli. Aż naszła mnie chęć do zabrania się za jakieś opowiadanie zbliżone tematycznie, żeby wykorzystać jedną z dzisiejszych prac. Ale, niestety, musiałabym mieć chyba dodatkową głowę, dodatkowy mózg i dodatkową parę rąk, żeby podołać kolejnej historii - może kiedyś. W każdym razie - kapelusz z głowy, jesteście świetni.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy