27 sierpnia 2013

206. Rieen

W porząsiu, no to trzeba zakasać rękawy i iść pędem do przodu. Mam tutaj kolejne zamówienie dla Rieen. Niestety, ja sama oglądnęłam jedynie może dwa / trzy odcinki Dragon Ball, co za tym idzie, nie zanm zupełnie postaci. Poprzez naszą, przysłowiową, ciocię wikipedię, próbowałam coś z tym zdziałać. Gdybym pomyliła postaci, to proszę napisz; pozmieniam obrazki na inne.


ps. Gomene Blacky, że poraz kolejny prześcignęłam Cię, w wersjach roboczych z szablonem, jednak chciałam go szybko opublikować. ^^""

8 komentarzy:

 1. Witaj, Shayen.
  Po pierwsze; bardzo dziękuję za wykonanie zamówienia, jest prześliczne. I zdecydowanie w moim stylu; niekrzykliwe, skromne. Naprawdę mi się podoba. Jednakże, z ciężkim sercem, muszę poprosić Cię o poprawę... (Błagam, nie zabijaj mnie! *macha rękami*)
  W napisie wkradła się literówka Sayan. Brakuje "i" - powinno być Saiyan. Niby drobiazg, ale dość istotny, jeśli wziąć pod uwagę, że to rasa bohaterów i to słowo widnieje w adresie. Rzeczywiście pomyliły Ci się postaci, dwukrotnie na szablonie pojawił się Son Gohan, a Son Gokū nie ma wcale, ale skoro jesteś Dragon Ballowym laikiem, to jestem w stanie zrozumieć tę pomyłkę. Rzeczywiście są do siebie podobni, a kreska Toriyamy nie ułatwia sprawy. *uśmiech*
  Jeśli byłaby taka możliwość, wyłuskaj dla mnie jeszcze chwilę czasu. *składa łapki*
  (Aha! Nurtuję mnie jeszcze jedna sprawa: czy byłabyś w stanie powiedzieć mi, czy jest jakaś prosta komenda css, która umożliwia justowanie tekstu w gadżetach w kolumnie? Jestem całkiem zielona, jeśli chodzi o te sprawy! *śmiech*)
  Pozdrawiam, dziękuję i (naprawdę, serio) wybacz mi te marudzenie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hua, tak włąsnie bałam się pisać sama cały cytat, bo tak myslałam że coś przekręcę. ^^"
   Nie mam Ci co wybaczać, ponieważ to zrozumiałe, że dostałaś coś, co miało inaczej być.
   Postram się to szybko poprawić. :)
   Co do samego kodu, to spóbuj ten:
   .post { text-align: justify; }
   Jeżeli nie zadziała, to znaczy, że sam tekst był w progrmaie tekstowym (jeżeli pisałaś w jakimś) ustawiany tak, jak to wygląda.

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję i jeszcze raz przepraszam za kłopot. Jeśli zaś się nie uda, to nie będzie tragedii; wszystko udało mi się ustawić (a z justowaniem tajemniczo sobie poradziłam), a to jest tylko czysto kosmetyczne potknięcie. *uśmiech*

   Usuń
  3. Komenda na wyjustowanie tekstu w widetach w kolumnach wygląda tak:
   .sidebar .widget .widget-content {text-align: justify;}
   Działa to tylko na środki, pomijając tytuły XD
   Pozdrawiam :D

   Usuń
  4. Dziękuję ślicznie, mój drogi, z pewnością bardzo przyda mi się w przyszłości (a nawet poleci na drugiego bloga, a co!). Rany! Ale macie niebywale czujną załogę! ^^ *uśmiech*

   Usuń
  5. Hua! Ach, to moje nie uwazne czytanie, doczytałam się, jak tekst w blogu, a nie w kolumnach, co sie ze mną dzieje O.O.

   Usuń
 2. Ohayo!
  Nagłówek:
  Myślę, że mógłby być większy, a postaci lepiej wtopione. W sumie, lewa strona i góra całej grafiki odstaje od tła bloga ^^"
  Menu:
  Tu pasowałby by gradient, w podobnych odcieniach, ale gradient.
  Kolumny:
  Coś takie proste, według mnie tu by pasowała ramka, i tło pod tytuły widżetów bez przezroczystości, bo widać tak jakby ucięcie, może jakaś ładna szarość? To samo z datą XD
  Pozdrawiam, Raion

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, wszystko z kodem CSS i grafiką jest tak, jak bym chciała. Specjalnie dopasowałam, to aby było widać spód ramki, a sam gradient nigdy do mnie nie przemawiał. Lubię prostotę, tak więc... :)

   Usuń

Obserwatorzy