2 września 2014

716-718 Be a king when kingdom comes


Witam !
Jestem nową stażystką, zwą mnie Ally. Grafiką zajmuję się już trochę, a szablony zaczęłam robić około dwa/trzy miesiące temu. Nie jestem nowa na blogspocie, piszę swoje opowiadania, ale dopiero w tym roku zajęłam się szablonami. Mam dla was tylko (i niestety) trzy szablony wolne. Mam nadzieję, że się spodobają.Strasznie spodobał mi się ten psalm, więc wykorzystałam go w szablonie. Podoba mi się moja praca, nie jest skomplikowana, pokręcona, tylko prosta i skromna.

Ten szablon jest z gifem Miley (klik). Bardzo mi się spodobał i pomyślałam, że wyszedłby ładny szablon, więc oto jest.

Szablon z trzema zdjęciami z mojej ulubionej sesji Justin'a. Nagłówek jest jasny, ale samo tło posta i kolumny są ciemniejsze.

Mam nadzieję, że się podobają i może je pobierzecie na swoje blogi. Zapraszam na moją podstronę (klik). :)

Przyjmę pięć zamówień ! 
(Ale też propozycje na szablony)

6 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, ja też jestem nową szabloniarką :D Chciałam się przywitać z dziewczyną, która też odbywa teraz staż :) Nie znam się jeszcze zbytnio na ocenianiu szablonów, bo sama siedzę w tym od bardzo niedawna, ale zastanawiam mnie dlaczego w większości przypadków nie przygotowujesz sama nagłówków np. przy szablonie z Miley i na swojej podstronie tylko stosujesz gotowe obrazki. Takie przygotowane przez ciebie byłby ciekawszym dopełnieniem całkiem niezłego CSS, z którym jednak musisz jeszcze trochę popracować, bo idealny nie jest.
  Chciałam jeszcze żyć powodzenia i mam nadzieję, że pomyślnie przejdziesz staż! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witamy w Naszej załodze!
  716- Troszkę za jasny ten zielony (nie martw się, kiedyś zrobiłam cały post czerwony i niezłą burę dostałam xD). Nagłówek prosty, ale zrobiony ciekawie :).
  717- Jak dla mnie najlepszy z notki :). Nagłówek znów prościutki, ale akurat pasuje do tego CSS :). Bardzo mi się podoba.
  718- Nie przepadam za Justinem, ale podobają mi się kolorki użyte w szablonie. Kocham styl zamknięty, dlatego masz wielkiego plusa!

  Jak na stażystkę prace masz dobre :). Życzę dużo weny, i żeby nie opuszczały Cię chęci przy kolejnych szablonach!
  Pozdrawiam
  Pauu Lina

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy