9 lipca 2014

652-656 Take Your Breath

Siemanoczko!

    Tak wasza Andro powróciła po ponad miesięcznej przerwie, miałam wrócić wcześniej bo pod koniec czerwca, ale niestety mój laptop się zbuntował i trafił na 3 tygodnie do serwisu, wymienili mu twardy dysk i system, po otrzymaniu go z powrotem miałam jeszcze z nim nie lada problemy bo kochany serwis nie wgrał mi oprogramowania (niech ich szlag) więc musiałam najpierw wgrać oprogramowanie, sterowniki i wszystkie aktualizacje i na koniec musiałam zainstalować znów PS i tak też znów jestem :) na dzisiaj mam dla wa aż 5 wolnych szablonów i 3 wolne nagłówki :) mam nadzieje, że się cieszycie i że się spodobają :). 
Jeśli chcecie coś u mnie zamówić zapraszam na moją podstronę (KLIK!) byście mogli zobaczyć jakie zmówienia przyjmuję a jakie nie :) może tak to nie wygląda ale są tematy szablonów, które wg pod żadnym pozorem nie przyjmuję. Zapraszam do przeglądania: 
Szablony Wolne:


Nagłówki: 

5 komentarzy:

 1. 1. HASŁO : Krwawa cisza
  2. NICK : Wesoły Kostek
  3. ADRES : www.martwe-serce.blogspot.com
  4. OBRAZKI : na pewno dałabym złej jakości.... blog jest o wampirach, główni bohaterowie to Megan Fox, Erick Nortmand ( z Czystej Krwi ) , Deacon Frost ( z Balde'a ) ... mrocznie, krew, tajemniczo, dziewczyna nieco wystraszona, a ci Panowie to będą walczyć o nią... może być również jakaś Księga, gdyż o nią się rozchodzi w blogu.
  KOLORYSTYKA : ciemna.... mroczna, troszkę bieli
  UKŁAD : dwustronny, prawostronny, miejsce na posty nie za szerokie, strony wyśrodkowane i lekko ruchome.
  ZNAKI SZCZEGÓLNE : Cytat na szablonie : ... i różane lico, skrywa mroczne tajemnice
  KONTAKT : kostek30@buziaczek.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje zgłoszenie zostało przyjęte ;)
  Witamy w Strefie Grafiki!
  http://strefa--grafiki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy