28 marca 2014

511-512. Noc jest piękna

Cześć kochani. Niedoskonałej komputer się trochę popsuł, więc publikuję w jej imieniu. Niestety tylko 2 prace :c Więcej nie było na DA, a do reszty nie mamy dostępu. Nie będę się rozpisywał, bo to spontan taki. Powiem tylko, że niedługo wracam z urlopu i oddam wszystkie zamówienia. No i. Bardzo przepraszam za zwłokę! Wszystko wyjaśnię w kwietniu, w swojej notce. A i tak już oficjalnie. Mari pomyślnie ukończyła staż. A do naszej załogi dołączyła Katherine. Witamy Cie serdecznie! To w sumie tyle, miłej nocy wszystkim życzymy! :)
Miłego przeglądania prac!

Szablony WolneZamówień nie przyjmuję!

6 komentarzy:

 1. Hej, hej.

  Och, powinnam komentować prace wszystkich, ale no cóż. Może się z tym ogarnę niedługo.
  Co do 511 - podoba mi się głównie przez ten mrok, niemniej jednak wydaje mi się taki jakiś. no nie wiem.. taki "zwykły" jeśli tak mogę się w ogóle odnieść. Ładna praca, dobrze wykonana, ale mi brak tego czegoś xD
  512. - Przyciąga mnie ta szarość i wykonanie kolumny z postami. Ciekawie zrobione, wcale nie nudno. ;) nie lubię tej tematyki, ale szablon świetny jako taki.

  Pozdrawiam,
  I. S.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinię :) Również pozdrawiam...
   N.

   Usuń
 2. Witam, ja z zapytaniem. Składałam zamówienie na zrobienie szablonu i chciałbym się dowiedzieć czy został zrobiony, czy może prace nadal trwają ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz się zapytać tej szabloniarki, u której składałaś....
   N.

   Usuń
 3. Hej! Tutaj administratorka SQALAY. Dodałam twojego bloga do kategorii 'szablonarnie', jeśli nie chcesz żeby twój blog się tam znajdował to napisz pod najnowszą notką, a jeśli chcesz to proszę o zapoznanie się z regulaminem :p

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy