6 grudnia 2013

312-316. Mikołajki

Dobry wieczór kochani. To tak na początek. Chcielibyśmy złożyć wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Mikołajek. Życzymy oczywiście zdrowia, szczęścia i ciepłych kaloryferów. Okres przedświąteczny jest dla nas również czasem porządków i zmian. W tym i naszej małej Krytycznej Bieli. Postaramy się żeby zaszło to bezboleśnie i miło. Kolejny post tematyczny odbędzie się w wigilię i będzie on inny niż wszystkie dotąd publikowane w całych internetach. Lecz jego przebieg niech będzie naszą słodką tajemnicą... Apelujemy również z tego miejsca, a może prosimy o ostrożność w okresie tej burzliwej pogody. Jak wiemy huragan Orkan wyrządził wiele krzywd i nadal pustoszeje nasz kraj. Jest to też smutne, ponieważ ludzie tracą prawie wszystko, a tu zaraz święta. Na prawdę, nie omijajmy wolontariuszy z puszkami czy zbiórek żywności. To tyle od nas. Zapraszamy do przeglądania prac.  

8 komentarzy:

 1. Jakie śliczne szablony. Bardzo mi się podoba : 312, 313 i 314, ale w szczególności moją uwagę zwrócił : 314 ^^
  Ogólnie wszystkie szablony są prześliczne. Gratuluje tak dobrego efektu !
  Życzę miłej końcówki Mikołajek :3
  M.A

  OdpowiedzUsuń
 2. O, nowy główny! Szalejecie z nimi! Oba śliczne, ale tamten podobał mi się bardziej. To chyba dlatego, bo były nowe, oryginalne kart. Zrobiliście nimi takie wrażenie, że olaboga ;)

  103... Raion, miałeś lepsze prace. Pomysł był okey, ale kolorystycznie nie dałeś rady. Te odcienie czerwieni źle na mnie działają. Szkoda, że nie dałeś jakiegoś innego koloru, który trochę ożywiłby pracę. Sam nagłówek nie przypadł mi do gustu. Kwadraty przytłoczyły i zdominowały całość. Napis jest mało widoczny.

  Witeczny - po pierwsze nie powinno się łączyć obrazków ze zdjęciami. Rzadko kiedy dobrze to wygląda. Po drugie tekst w notkach i gadzetach jest niewidoczny, co dla potencjalnego czytelnika jest olbrzymim minusem. Mam wrażenie, jakbyś wpisała byle jakie kody. Brak mi koloryzacji, tekstura jest brzydka, a jedna postać nie wygumkowana (ta większa, na dole). Uważam, że mogłoby być lepiej.

  1 to najlepszy szablon z tych, które do tej pory widziałam w tej notce. Kody są przemyślane, kotek uroczy - podoba mi się!

  X-mass to dowód na to, że mniej czasem znaczy więcej. Bardzo ładny, wyrazisty nagłówek. Doskonale dobrana kolorystyka. Kody podobają mi się troszkę mniej i kilka szczegółów zmieniłabym, ale ogólnie jest świetnie :)

  HelloDecember - uhm, przykro mi, ale w ogóle mi się nie podoba. Nie rozumiem tego niby śniegu na czarnym tle, olbrzymiej przerwy między kolumnami czy szarych stron.

  Dobra, a teraz tak szczerze - kto robił szablony na ostatnią chwile? Wasza poprzednia tematyczna była zdecydowanie lepsza. Mam wrażenie, że zabrakło Wam czasu i dodawaliście cokolwiek, tak żeby było.

  Pozdrawiam ciepło,

  J.


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej~. Naprawdę cieszę się, że mój nagłówek do X-mass Ci się spodobał i że ogólnie szablon nie wypadł aż tak źle. Co zaś do kodów... mogłabyś mi powiedzieć, co Ci tam nie pasowało? Chociażby ogólnikowo, żebym wiedziała, na co w przyszłości mam uważać. ^^

   Z góry dziękuję,
   Ki~.

   Usuń
  2. Przepraszam, ze dopiero teraz, ale nie zauważyłam, ze ktoś mi odpisał :)
   Tak jak mówiłam, twój szablon jest bardzo ładny. Przeszkadza mi kilka rzeczy, ale to raczej kwestia gustu, niż obiektywne zarzuty ;) Na twoim miejscu zmieniłabym kolor ramek albo w ogóle je usunęła. Są czerwone, tak samo jak tło, więc się zlewają. Wydaje mi się, że tytuł byłby lepszy bez takiego efektu, jak zastosowałaś. Zostawiła bym go na szarym tle, takim, jakie mają posty. Wtedy można by lekko odsunąć gadzety, podnieść je do góry i i i... całkowicie zmienić twój szablon. Może ja już lepiej się zamknę i skupię na podziwianiu tej pracy :D
   Pozdrawiam ciepło,
   J.

   Usuń
  3. W porządku, nie ma sprawy~.
   Dziękuję za te, hm... sugestie? Nie jestem pewna, jak to nazwać. W każdym razie, jak tak sobie myślę, to chyba spróbuję trochę zmodyfikować według nich ten szablon i zobaczę, co z tego wyjdzie, bo może akurat będzie wyglądać lepiej. ^^ W każdym razie naprawdę bardzo dziękuję za fatygę i rady. c:

   Pozdrawiam,
   Ki~.

   Usuń
 3. 314 i 315 są genialne, aż chce się je pobrać. 316 byłby okej gdyby kolumna z postem nie wisiałą sobie tak o bez łądu i składu, trzeba by ją podnieść i przesunąć w lewo. Śnieg w tle albo wywalić albo zmniejszyć.
  313 w ogóle mi się nie podoba, najsłabsza praca z notki. Wydaje mi się, że ktoś otworzył photoshopa i w 5 minut wrzucił obrazki na nową kartę, byle jak je porozstawiał i ustawił straszną przezroczystość na teksturę.
  312-tak jak powiedziała Jill kolorystyka i napisy leżą, a kwadratów jest po prostu za dużo.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy