31 października 2013

261 - 272. Październik: Noc strachu!


Krew się leje. Dusze zmarłych ruszają na łowy. Cóż to za noc? Ta jedyna... kiedy Ci, którzy odeszli przejmują rządy. Terror, gniew, panika - istna Noc Strachu. "Cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie?" Post tematyczny na Krytycznej Bieli się odbędzie... Ach, jak gorzko mi was witać w tą noc czarną. Spotkaliśmy się drodzy internauci, by zacząć zabawę. Będą ognie, czary, wybuchy, mnóstwo szablonów, koloryzacji i innych dodatków. Jest też niespodzianka. Nasza nowa zabawa, istny projekt, ale o tym za momencik. Tutaj, z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy umieścili u siebie reklamy naszej imprezy, w tym Katalogom. Bardzo dziękujemy. Nasza cały czas powiększająca się rodzina graficzno-magiczna przygotowała dla was małe co nie co. Nie jest tego ani mało, ani dużo. Wydaje nam się, że prace są dość różnorodne. Nie zabrakło oczywiście, wampirów, demonów, czy czarownic, które to teraz królują na świecie. Na pewna chcecie dowiedzieć się o niespodziance? Koniec domysłów!


Tak, kochani. Również do nas przybyły media społecznościowe. Nasz profil będzie informował was o nowościach na Krytycznej Bieli, ale także wspominał to co było kiedyś. Promować będziemy dzięki niemu naszą szabloniarnię, ale także inne warte uwagi strony. Oczywiście zapraszamy!|Klik|


  

 


|Pobierz|

Mamy nadzieję, że nasze prace się wam spodobały i z uśmiechem będziecie obserwować nasze dalsze poczynania. Na chwilę obecną żegnamy się z wami i życzymy zadumy. Tak, zadumy przy grobach naszych najbliższych. Wspomnijmy ich, nawet gdy byli dla nas nie zawsze w porządku. Teraz warto dać im wsparcie, bo może nam kiedyś będzie ono potrzebne? Jeśli chodzi o kolejne tego typu posty, jesteśmy w fazie wyboru kolejnego tematu. Choć jeden już się klaruję. 
~ Dobranoc
Załoga Krytycznej Bieli

3 komentarze:

 1. Och, odkąd zobaczyłam reklamę na Komicznych to nie mogłam się doczekać tej notki. Uwielbiam takie mroczne szablony i strasznie się cieszę, że zrobiłyście tematyczną. Uwielbiam ją.
  Jeżeli chodzi o szablony to moje serce zdecydowanie porwał numer 271. Jest taki fenomenalny! No i jeszcze ten napis. Naprawdę dobra robota. Gratuluję!
  Natomiast nagłówki. Hm... Ciężki wybór, serio. Chyba jednak wybiorę drugi. Te dynie do mnie przemawiają. *-*
  Natomiast ikonki są przesłodkie. Hah!
  No cóż, ode mnie to tyle i na pewno będę czekała na wasze kolejne prace. Już nie mogę się ich doczekać.
  Pozdrawiam,
  K. xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiało grozą.... bardzo tu nastrojowo i Halloweenowo. Najbardziej spodobał mi się pierwszy nagłówek z dzisiejszej notki, ta dziewczyna jest prześliczna. Super jakby kiedyś powstał z nią szablon.

  Szablony są niesamowite. Niezupełnie w moim stylu, bo jak na mój gust kolory czcionki i tła są do siebie za podobne i za mało kontrastowe. Ale wieje, oj wieje grozą. Podobnie jak przedmówczyni, uważam, 271 jest najlepszy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na bogato dziś, mnóstwo łakoci hallowynowych przygotowałaś, aż miło się na nie patrzy, wszystko wyszło makabrycznie ( dziś to komplement) uwielbiam ten nastrój i atmosferę. z okazji święta Życzę więc koszmarnej halloweenowej nocy z upiorami i łakociami ;))

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy