23 lipca 2013

175. Lolita & Nicka

Okej, na sam początek; Nicka, przeparszam, wiem, że czekałaś długo, naprawdę długo, ale niestety twojego szablonu nie potrafię zrobić. Spowodowane jest to tym, że zdjecia są w złej jakości i źle dobrane. Być moze inny szabloniarz bez problemu by wykonał to zamówienie, ale ja natomiast mam jakąś blokadę i pląsam sie po kartce. Jeszcze raz naprawdę, gorąco przepraszam, ale twojego zamówienia nie mam.


Teraz przejdźmy jednak do weselszej części notki. Lolita, mam dla Ciebie kochana szablon. Przejrzałam wszystkie obrazki jakie mi podałaś, ale wykorzystałam chyba tylko jeden. Poszukałam torchę w obrazkach w internecie i coś takiego mi wyszło. Gdyby to nie wyglądało tak, jak chciałaś; napisz, poprawię.Jak mogliście zauważyć mamy nowy szablon główny; jak sie wam podoba? Bo mnie baardzo ^^. Zawdzięczamy go naszej kochanej Blacky, która jest strasznie utalentowana. :3

9 komentarzy:

 1. O, ja dla Nicki też robiłem szablon. Szkoda, że blog zaraz potem usunęła.
  Co do zamówienia. Podobają mi się kolory. Lubie ciemne szablony, bo są takie mroczne i tajemnicze XD
  Osobiście podniósłbym lewą kolumnę bo tam jest jakoś strasznie pusto.
  Zmieniłbym kolor tego efektu w menu, bo on jakoś psuję efekt tajemniczości.
  Pozdrawiam :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez uwielbiam tego typu kolory :3
   Co do menu, to tak tyci rzeczywiście zmienia samo odczucie na blogu. Hym, hym. A wiedziałam że coś nie pasuje xD

   Usuń
 2. Wiec tak. Szablon jest naprawdę piękny i dziękuję. Mam jednak problem z jego pobraniem ponieważ w nowej karcie piszę "Ten plik został usunięty w związku z naruszeniem praw autorskich albo został usunięty przez użytkownika który go wysłał." Co mam teraz zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze co do lewej kolumny. Zgadzam się z Raion. Brakuję tam czegoś. :)

   Usuń
  2. Hym, przesunęłam trochę w bok wszystko, tak na spróbwanie. Zobacz prosze na podglądzie teraz. Jeśli nadal będzie za pusto, to poprawię jeszcze inaczej :). A gdyby było dobrze to tutaj jest inny link do pobrania:
   http://hostuje.net/file.php?id=f08c4ed7e6c196e3b837930b4f654a13

   Usuń
  3. Teraz jest pięknie! Mam tylko jeszcze pytanie co do napisu. Jak jest to Konoha High School-Friends Forever. Jak to usunąć?


   Dziękuję za ten wspaniały szablon. :*

   Usuń
  4. Dodałam do paczki plik z nazwą "10px". Wgraj to w nagłówku i ustaw opcje "zamiast tytułu i opisu". Powinno to wtedy zniknąć :).

   Usuń
 3. UWAGA! PILNIE potrzebna pomoc dla małego Żelika! Piesek natychmiast potrzebuje domu tymczasowego, ma tylne łapki sparaliżowane(porusza się na wózku) – to wynik ludzkiej głupoty, której doznał w przeszłości. Jednak są rokowania, że piesek będzie chodził! Póki co maluch pilnie potrzebuje opieki – w innym wypadku zostanie uśpiony! Jego dotychczasowi opiekunowie zapewniają środki na leczenie oraz karmę – CHODZI TYLKO O DOM I MIŁOŚĆ! Prosimy o kontakt na http://ratowanieswiata.blogspot.com/2013/07/o646-pilnie-poszukiwany-dom-dla.html ! Jeżeli nie możesz dać psiakowi domu, podaj tą wiadomość do wszystkich swoich znajomych – MAMY TYLKO 13 DNI!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy