7 lipca 2013

166. Ayanami

Kochana Ayanami, mam tutaj szablon stworzony dla Ciebie. Proszę powedz, jeśli trzeba bedzie cokolwiek zmienić. ^ ^ Tyci się naszukałam obrazków z naszym Naruto, ale mam nadzieję, że takie są odpowiednie. Przeparszam, że nie ma w tle Konohy, ale chyba troszeczkę nie miałabym jak to sensownie wkomponować. ^ ^".


{ Podgląd | Pobierz }

Edit.
Cholercia! Dopiero przed chwilą przeczytałam twój dodatkowy komentarz pod zamówieniem. Będzie problem, jeżeli szablon będzie w tej formie?

12 komentarzy:

 1. Nie lubię Naruto, ale szablon mi się podoba. Choć szkoda, że tekst nie mieści się w tych klamrach| paskach.
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hym, mieści sie mieści. Ze względu ,ze zapewne mamy różną rozdzielczość ekranu, inaczej szablon wygląda.

   Usuń
  2. Ale cieszę się, że się podoba :D

   Usuń
 2. Szablon genialny i jak dla mnie idealny! ^_^ Kolory, obrazki, tekstury... *_* Właśnie tekstury! Skąd ty je bierzesz? >_< Kiedy ja szukam jakichś w takim stylu, jak w szablonie powyżej - nic nie znajduje. >_<
  Co do tła pod postem. Najprawdopodobniej u Shayen wszystko wygląda tak jak być powinno. Niestety, ostatnimi czasy blogspot lubi robić niespodzianki i przy tego typu tłach (tło pod post + nagłówek na jednym obrazku) całość na innych komputerach (niż ten w którym szablon był ustawiany) rozjeżdża się. W tym przypadku tekst z postem przesunął się w prawą stronę o jakieś 10-15px. Sposób na tego typu "defekt" - na jednym kompie ustawić całość a na na drugim poprawić ewentualne niedociągnięcia. :)
  Teraz inna sprawa.
  Shayen, pamiętasz jak wspominałam ci jakiś czas temu a szablonie głównym na KB? Jeśli się wyrobię to przy następnej mojej notce będzie gotowy. Tak czy inaczej podeślę ci link do niego na GG. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teksturki wszukiwałam kiedyś na żywca na deviantarcie. ^ ^" POtrzebowałam jakiegoś "odświeżenia" w folderach i troszeczke się nazbierało. :) Jak coś będę mogła Ci parę linków do nich powysyłać. Ano niestety, blogspot jest ostatnio okropną kreaturą.
   A co do szablonu, to czekam, czekam kochana i nie mogę się doczekać. :)

   Usuń
  2. O tak, za te teksturki byłabym wdzięczna. Zawsze przydadzą się jakieś, które będą nadawać się do nagłówków z M&A. ^_^
   Szablon główny miałabym już dawno, ale za każdym razem, gdy zabieram się za ten nagłówek to nic nie wychodzi. >_< Dlatego też na chwilę obecną jestem w trakcie szukania odpowiednich obrazków o tematyce fantasy, bo coś czuje, że jeśli zrobię nagłówek z tymi z M&A to po raz kolejny nic nie wyjdzie. :/ Tak czy owak, CSS mam już zaplanowany. ^_^

   Usuń
  3. To za momencik Ci powysyłam ^ ^. Ach~ Rozumiem Cię, jeżeli chodzi o nagłówki. Jak Ty masz problemik mały z obrazkami z anime, tak ja mam ze zdjęciami. ^ ^" W takim razie czekam, czekam ^ ^

   Usuń
  4. O, to ja też chce teksturki ^^ Mam ich na komputerze ponad 200, ale i tak 70% z nich się do niczego nie nadaje @_@
   Blakniątko robi nam szablon z fantasy? Boże, jakie zdrobnienie. Chyba mnie za nie, nie zabijesz? A co tam, raz się żyje. XD W spadku przekaże Ci moją kolejkę ^^'
   Szczerze... To chciałbym zobaczyć chociaż screeny wszystkich szablonów z głównej.
   Pozdrawiam :D

   Usuń
  5. Wiesz, w pierwszej myśli coś podobnego błysnęło, ale po dłuższym zastanowieniu i drobnej kalkulacji (tak, nie omieszkałam zerknąć na wszystkie zamówienia złożone do twojej osoby) stwierdzam, że na chwilę obecną nie opłaca mi się to. ^_^ Poza tym, tak próbuję swoich sił w nagłówku z obrazków o tematyce fantasy. Co z tego wyjdzie, nikt nie wie. :)

   Usuń
 3. jest piękny, idealny, tylko właśnie, czy dałoby się zamienić, żeby tekst główny był pośrodku? proszę, bo jednak tak jak myślałam, lepiej to wygląda, gdy jest na środku. nie sprawi to problemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i gdyby tekst główny był w ciemniejszej ramce, w takim kolorze, jak są strony. wymyślam, wiem, ale wolę, jak wszystko jest w ramkach xD i z tymi poprawkami byłby idealny xD ten już ustawiam na blogu, żeby zobaczyć, jak wygląda, a jak poprawisz, to zmienię na ten z poprawkami.
   iiiip, ale śliczny xD

   Usuń
 4. eee, szablonu nie da się dodać, wyświetla się informacja:

  Zapisanie szablonu nie powiodło się.
  Nie można przetworzyć szablonu, ponieważ nie jest on poprawnie sformułowany. Sprawdź, czy wszystkie elementy XML zostały prawidłowo zamknięte.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy