8 lipca 2013

170. Uruhachan

Uruhachan proszę oto twoje zamówienie. Napracowałem się nad nim, choć nie wiem czy przypadnie Ci ono do gustu ^^' Jak coś to pisz! Ten ludzik w masce jeździ z tobą, a reszta już nie. 






4 komentarze:

 1. Łał, nagłówek do szablonu naprawdę świetny!
  Jednakże co bym poprawiła; jak masz obszar daty (jej tło i dodatkowe efekty) ja mimo wszystko bym pozostała przy prostokątach, gdyż sam owal niekoniecznie dobrze przy nich wygląda. Kolor jest dobrze pod to tło dobrany, ale z kolumną już tak tyci się kłóci. Ale, ale, nagłówek wynagradza wszystko, bardzo ładnie połączyłeś wszystko ze sobą. Ładnie, pięknie ^^.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie z datą to masz racje. Jakoś tak dziwnie wygląda ^^' Zmienię to jeśli zamawiająca będzie miała takie życzenie.
   Trochę się nad tym nagłówkiem namęczyłem, nie powiem. Ciężko było jakąś dobrą teksturę dobrać. Ale są plusy. Przy każdym szablonie zapisuje przygotowane koloryzacje :D.
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. dobra wstałam. XD
  Widać, że się napracowałeś. Szablon jest świetny. Tylko, tak jak powiedziała Shayen, ta data i ten fiolet trochę mnie denerwują. W sumie jeszcze ten cytat. tak trochę mdły.
  Nie będziesz zły, jak powiem ci czy byś nie mógł poprawić?

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy