3 kwietnia 2013

087 - 089 Zamówienia: Itasakulove, Maja Asakura, Claudy Na


Zamówienie dla Itasakulove:
Zamówienie dla Maja Asakura:Zamówienie dla Claudy Na:


{Podgląd / Pobierz}


Trzy zamówienia. następne pojawią na pewno w tym tygodniu ;)
W razie gdyby coś zmienić piszcie śmiało. Jestem otwarta na propozycje.

7 komentarzy:

 1. Bardzo mnie zastanawiało jak będzie wyglądać szablon i muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że będzie taki ładny, nic nie trzeba zmieniać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za szablon. Jest przepiękny <3 Tylko jak pobieram to wyskakują mi jakieś litery. Co mam z tym zrobić?
  Pozdrawia ItasakuLove

  OdpowiedzUsuń
 3. W ogóle nie możesz tego pobrać? Czy jak otwierasz plik? Bo sam plik musisz wgrać jako "Utwórz/przywróć kopie zapasową" w ustawieniach. W razie co możesz pisąć do mnie na gg :8505803 ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zadzwoniłam do koleżanki i mi wszystko wyjaśniła :) Niedługo może zgłoszę się jeszcze z innym blogiem :) Co do gg to na pewno w razie problemu się skontaktuje :) Jeszcze raz dziękuje bardzo za szablon ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo i z miłą chęcią przejmę jeszcze zamówienie. ;) Pozdrawiam ;)

   Usuń
 5. Jejku. Od razu po przeczytaniu wiadomości od Ciebie weszłam na bloga i...jak sądziłam, nie zawiodłam się. Szablon piękny, czego spodziewałam się po tobie Kimi-san. :) Bardzo dziękuję, jest dokładnie taki, jaki chciałam, dlatego żadnych zmian nie potrzebuję. Oh, nawet mi przez myśl nie przeszło, by takowe miały miejsce. Oczywiście już wstawiłam na bloga. Trzeba się pochwalić. ^^
  Pozdrawiam serdecznie. Możliwe, że jeszcze się mnie nie pozbędziecie. Wasze prace są doprawdy śliczne, drugiej tak dobrej szabloniarni jeszcze nie widziałam. ;>

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy