28 marca 2013

071 Finis - Karty postaci

Dzisiaj, jak obiecałam, publikuje zamówienie Finis, która poprosiła mnie o wykonanie kart postaci. Mam nadzieję, że mimo wszystko się spodobają. ^_^ 

PS Wczoraj przez przypadek usunęłam wszystkie pliki z folderu plug-ins w Photoshopie, więc nie użyłam na tych kartach efektu Topazu.Pozwólcie, że poruszę tu jeszcze jedną kwestię. 
Nie chcę wyjść na tą, która jest tu ta zła, ale...
Czy wy czytacie przy składaniu zamówień regulamin (od początku do końca)? Chodzi mi głównie o punkt czwarty (o ile się nie mylę) nim Shayen wprowadziła tam małe zmiany, teraz to punkt piąty. Tą wiadomość kieruję do dwóch pań, które POPROSIŁY mnie o zrobienie dla nich szablonów. Oczywiście nie byłoby to problemem, jednak to ja marnuje tu swój czas wolny, więc proszę chociaż o uszanowanie pewnych drobnych kryteriów. 
Przechodząc do sedna. Szablony zrobię, lecz nie w najbliższym czasie, gdyż wyjeżdżam na tydzień do rodziny za granicę. Internet co prawda będę miała, ale nie zabieram swojego laptopa, więc programów graficznych już nie.

Wiadomość do pani nr.1 
Przydałyby się jakieś obrazki (dobrej jakości i nie za małe) lub jakiś krótki opis opowiadania bym mogła jakoś zorientować się w jakim stylu mam stworzyć szablon ("opowiadanie piłkarskie" - w tym wypadku nie będzie zbyt pomocną informacją). 

Wiadomość do pani nr.2
Oficjalnie nie wykonuje szablonów związanych z M&A, gdyż są moją tzw. piętą achillesową w tworzeniu grafiki. Niemniej jednak spróbuje, ale z góry uprzedzam iż efekty mogą być niezbyt zadowalające. 


Do Shayen
Prześwietny ten szablon na głównej!
^_^

4 komentarze:

 1. Bardzo się cieszę, że podoba Ci się główny. ^ ^

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę bardzo się cieszę, że pomimo tego, iż M&A jest twoją słabą stroną, spróbujesz. Dziękuję. :3
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne te karty postaci! Naprawdę, długo się naszukałam szabloniarki, która wykonuje takie rzeczy. Zaraz złożę zamówienie i poczekam, nawet z miesiąc ;)

  Pozdrawiam serdecznie,
  Liley

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za te karty! Jak już wspominałam, są niesamowite! Masz talent! ;)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy