30 marca 2013

078 Anae Mitsuki

Anae Mitsuki, tak jak prosiłaś pobawiłam się w optyka i dodałam Hinacie sharingan. Mam nadzieję, że szablon się spodoba. 


Mam również informację dla was; będę brała urlop od 3 kwietnia do 30 kwietnia, ze względu, że w tym roku mam egzaminy. Jak wspomniałam w jednym z komentarzy, mam jeszcze trochę materiału do powtórzenia (czyli prawe cały o.o"). Oczywiście aktualizacje na szabloniarni będę dalej prowadziła, wszystko nadal będzie ładnie poukładane. Chcę narazie zrealizować wszystkie zamówienia przed przerwą, dlatego wolne szablony pojawią się troszkę później. Oczywiście będą w kwietnu jakieś pojedyńcze posty ode mnie, bo nie wyobrażam sobie jakoś, że jakiegoś szablonu na odstresowanie nie wykonam. 
Jeżeli możecie, to proszę czytać uważniej jeszcze raz regulamin zamawiania, gdyż wprowadziłam małe zmiany.
Sądzę, że to tyle. Troszeczkę się rozpisałam, no ćóż. ^^"

5 komentarzy:

 1. Boże!!!!!!!!!! Daj pokrzyczeć
  -----------------------------------------------------------
  Jest wspaniały!Kolory świetnie dobrane. Własnie o coś takiego mi chodziło!!!! Dziękuje! Jesteś cudowna :***

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga shayen szablon wspaniały *,* Szkoda, że masz urlop ;( Byłoby więcej pięknych szablonów. *,*

  OdpowiedzUsuń
 3. Co tu mówić, masz talent i tyle! ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. Szablon jak zwykle - boski, ale tego chyba nawet nie trzeba mówić :3 Tylko trochę szkoda urlopu, ale jak najbardziej rozumiem - w końcu nauka najważniejsza :D Życzę szczęścia na tych przyszłych egzaminach :*

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiem,jak to jest,ale każdy szablon jest tak samo dobry jak pozostałe ;). Uwielbiam ten styl, a pomysły masz genialne, gratuluje ;).

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy