31 marca 2013

079 - 081 Zamówienia

Zamówienie dla Meaghan:

Zamówienie dla Small ey

Zamówienie dla KoNachi{Podgląd / Pobierz}No moje drogie, oto następne trzy zamówienia. W razie niedogodności w grafice proszę pisać w komentarzach, w razie potrzeby wszystko zmienię co chcecie. ;) proszę też o szczerą opinię.

8 komentarzy:

 1. Z co raz to nowszymi szablonami, wychodzą Ci one lepiej. :) Naprawdę ładne są.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne szablony. Trzeci jest taki słodki. *^*
  Chyba najbardziej do gustu przypadł mi tym razem drugi. Jednakże każdy w cudowny sposób wykonany. Podziwiam i zgodzę się z Shayen, że naprawdę coraz piękniej Ci wychodzą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Sorry, ale musiałam się pozbierać. Ale... Wow! O_O Jedynka jest, jest... To moje ulubione obrazki z M&A!! ^_^ Reszta też dobra, jednak jedynka to niezaprzeczalnie mój faworyt. ^_^

   Usuń
 4. Dziękuję bardzo za szablon! Nie trzeba w nim nic zmieniać, trafiłaś w mój gust ^^ Zaraz zabieram się za ustawianie go ;)
  Jednocześnie chcę powiedzieć, że na pozostałe dwa też nie mogę się napatrzeć :D

  OdpowiedzUsuń
 5. ahh musze powiedzieć, ze na tej szabloniarni są naprawde uzdolnione osoby ;). Jedynka jest urocza, to chyba mój ulubiony, dwójka jest mroczna- tej Sakury (boto chyba Sakura ;p) bym sie wystraszyła, ale szablon ma pewną magie, przyciaga spojrzeniem. Trójka jest taka lekka, przyjemna dzięki obrazkowi w nagłówku i kolorystyca bardzo dobrze dobranej. A tak zwieźle- świetna robota ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szablon, który zamówiłam jest naprawdę śliczny :3 Dziękuję! Już pobieram!

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzeci genialny *-* To znaczy wszystkie są no wiesz "wow", ale ostatni to mnie zwalił z nóg ♥ Uwielbiam szablony z Krytycznej Bieli, zaglądam tu codziennie, bo lubię, po prostu lubię patrzeć na te cuda graficzne. Naprawdę, mogę przysiąc, że tak uzdolnionych szabloniarek jak Shayen, Blacky i Kimi-san jeszcze w życiu nie widziałam, serio podziwiam ;)
  Kocham Krytyczną Biel ♥ :*

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy