24 maja 2014

627-629. Bye, bye

Jest to notka pożegnalna.
Odchodzę i prawdopodobnie już nie wrócę na Krytyczną. Nie umiem się żegnać (chociaż ja generalnie jestem dosyć małomówna ;)), dlatego niestety nie otrzymacie ode mnie rzewnych słów w tej chwili rozstania.
Pod moim poprzednim postem przyjęłam dwa zamówienia, ale Czarna Dama usunęła treść komentarza w którym był opis szablonu, dlatego nie mogę go wykonać. Jeśli chodzi o Sectun Sempraa; kochana, szablon prześlę Ci drogą mailową, jeśli to nie problem.

Na początek kolejne domy Hogwartu. :)
 I mój ulubieniec. Przedstawiam Wam Tate'a Langdona.

To tyle. Wybaczcie, że w mojej ostatniej notce są zaledwie trzy szablony.

5 komentarzy:

 1. Żegnaj, szkoda iż odchodzisz
  A prace są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, czy wiesz, ale strasznie nie podoba mi się to, że odchodzisz... ale nie ma co Cię tu trzymać na siłę. Tym bardziej, że wiem, że jeszcze na pewno zobaczę w przyszłości jakieś Twoje szablony, niekoniecznie tutaj. c:
  Co do samych prac - nie przepadam z HP i rzeczami z nim związanymi, ale szablon ze Slytherinem jest po prostu niesamowity. Bardzo, bardzo mi się podoba. A ten z Tatem ma bardzo ładny nagłówek. ^^
  Życzę powodzenia w dalszej graficznej karierze i pozdrawiam,
  Ki~. ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej, kochana jesteś! ♥
   Bardzo mi miło, że podoba Cię się szablon ze Slytherinem. Nagłówek z Tatem po prostu musiał wyjść nieźle, bo gościa uwielbiam, więc przyjemnie się go tworzyło.
   Buziaki i do zobaczenia :*

   Usuń
 3. Jasne, nie ma sprawy. Dziękuje :*

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy