14 lutego 2014

413-430. Luty: In love everything is allowed

Miłość wisi w powietrzu. Po chodnikach spacerują zakochani ludzie. Trzymają się za ręce. Od czasu do czasu wymieniają pocałunki. A to wszystko, bo dziś Walentynki! Wszystkim zakochanym chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech wasza miłość przetrwa kolejny rok! Z małym poślizgiem, ale udało nam się przygotować ten post. Jest on dla nas ważny dlatego, że z dniem dzisiejszym ponownie otwieramy galerie. 
"(...)Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje (...)"
(1 Kor 13,4−8) św. Paweł    

Otwarcie Galerii

To może na początek link do galerii: klik. Sporo się tam zmieniło, prawda? Może po kolei. Podczas tych ponad 2 miesięcy zreorganizowaliśmy tam wszystko: od sposobu dodawania prac aż po wszystkie etykiety. Mamy nadzieję, że będzie się wam tam teraz łatwiej poruszać. Chyba najdłużej zajęło nam rozplanowanie tego wszystkiego. Oczywiście przygotowanie do otwarcia też nie było proste. Jak widać, mamy tam nowy szablon. Za pomoc w jego stworzeniu chciałbym podziękować trzem osobom dodatkowo z poza ekipy. A mianowicie: Jill, Yassmine i Avii Tinar, która wspierała mnie w pisaniu kodu. Jill stworzyła napis na szablonie, bo Raion nie umie ich robić. A Yassmine była inspiracją do opracowania takiego, a nie innego menu. Cieszę się też bardzo, że cała trójka widziała efekt końcowy i im się podoba. Tak na koniec powiem, że mam nadzieję, że nigdy więcej nie będzie konieczny aż tak wielki remont tam. 

Szablony
Nagłówki
Sygnatury
 Stocki

Stock pack by Pudding by 4Pudding4

Ikony


Zamówień nie przyjmujemy!

12 komentarzy:

 1. pierwsza :C jeny, zanim ja to skomentuje :C

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się szablony, ale największe wrażenie zrobił na mnie nagłówek ostatni *_______* Jest śliczny. Bardzo podoba mi się notka, pobrałabym se stocki ale mam już ich tyle we folderach, że nawet połowa z nich jeszcze nie była używana xdd A sygnatury, po prostu ah...przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapomniałam dodać, że szablon główny bloga również bardzo ładny i orginalny ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej ;)

  nie przejrzałam jeszcze szablonów, bo z czasem coś ostatnio ciężko, ale nadrobię w najbliższym czasie;)
  Niemniej chciałabym napomknąć, Że jestem pod dużym wrażeniem szablonu głównego walentynkowego ;) nie ma "rzeczy", która by mi się nie podobała.. Jak wspomniała Liria, szablon jest oryginalny i jak dla mnie bardzo stylowy! ;)

  Mistrzostwo i wspaniałość po prostu!
  Pozdrawiam,
  Inata Shinjitsu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szablon główny... Tylko 3 wieczory pracy xD

   Usuń
 5. Ale mnie dobiłyście tym szablonem walentynkowym ;c tyle czerwieni! bosz ;c Wybaczcie, ale tego jest tak dużo, że nie dam rady tego dziś skomentować :D Ale wszystkie przejrzałam i są po prostu GENIALNE. Szczególnie podobają mi się dwa ostatnie Raion <3
  Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mnie się walentynki kojarzą z czerwienią. :c

   Usuń
 6. Galeria jest cudowna :o Świetnie zrobione menu, ja, nieznająca się praktycznie w ogóle na projektowaniu, jestem pod wrażeniem niemałym :o
  Nie lubię "zakochanych" szablonów, ale ostatni, 430, jest CUDOWNY. Szkoda, że nie mam na czym go ustawić, bo na pewno bym to zrobiła.
  Podoba mi się też 425, jest mało walentynkowy i ma świetny nagłówek wpadający w dół, co uwielbiam.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy