5 października 2013

Necrosis; czas odwrotu.

Cześć kochani.
Dzisiaj będzie troszkę inaczej, gdyż nie mam dla was szablonów, ani niczego innego. Natomiast chciałabym wam przekazać smutną wiadomość.
Niestety będę musiała opuścić naszą Krytyczną Biel, z powodów niezależnych ode mnie. Od dłuższego czasu mam problemy z kręgosłupem, które niestety zamiast opuszczać mnie, natężają się. Co za tym idzie, tymczasowa rehabilitacja, obowiązki szkolne, jak i inne aspekty powodują u mnie brak czasu. Co można zauważyć, po mojej ostatniej (nieszczęsnej) aktywności na naszej szalboniarni. Jeszcze przez kilka dni, myślałam nad tą sprawą (zawłaszcza, że również kilka dni temu, obchodziliśmy urodziny); bo istnieje wiele możliwości, jak można to wszystko rozwiązać, lecz niestety - decyzji nie zmieniłam.
Bardzo, ale to bardzo smutna jestem, że muszę teraz was (czytelników, jak i współtwórców bloga) zostawić, gdyż robienie szablonów było i jest.. świetne. Po prostu jednym słowem; choć potrzeba więcej do opisania tego.
Ale hej; nie martwcie się! Zapewne nie jest to na zawsze, kiedyś prawdopodobnie powrócę; nie od razu, lecz może za długi (długi, długi) okres czasu. Będzie można mnie zobaczyć również, od czasu do czasu na KB; pojawię się znienacka dając wam jeden szablon. Sama nie wiem ile to będzie, kiedy to będzie, w jaki sposób to się odbędzie.

Oficjalnie, moje stanowisko głównego administratora przejmuje Raion. Wiem; może to może być według innych nie fair, w stosunku do dziewczyn. Widzę, że każdy się z osobna stara; każdego szanuję i bardzo mocno cenię (jako dobrych kolegów i szabloniarzy), lecz wiem również, kto jakie ma obowiązki. Kimi prowadzi swoje naprawdę wspaniałe blogi, aż głupio byłoby mi dokładać jej kolejnych obowiązków; jak i Blacky, która ma swoje zobowiązania względem Kruczych Szablonów, które są już naprawdę wielkie.
Raion już wie wszystko, co powinien - przynajmniej starałam się, jak mogłam. Wiedzcie, że ja będę śledzić wszystkie zmiany na KB, będę wiedzieć, co będzie planowane w zmianach, jak i nowościach. Więc nie atakujcie go, gdyby coś "wymyślił" ;). Jeśli zostało to wcielone w życie, to oznacza, że ja o tym wiem i się na to zgadzam.

Droga Cruciatrus; wiem również, że dopiero się zgłosiłaś do nas, aż nie w czas moje odejście. Będę jeszcze się kontaktować Raionem, mając nadzieję, że Krytyczna Biel doczeka się nowego członka ;).

Znikam niestety z listy zamówień, oraz jakichkolwiek innych. W zakładce "ekipa", nadal będą informacje o mnie; założyłam KB i jest ono dla mnie jak takie moje małe dziecko. Gdyby ktoś chciał można do mnie śmiało pisać; odpiszę, jak nie teraz, to później. Będę się starać, być choć raz na jeden dzień, być na gg lub skype.

Również chciałabym tutaj ogromnie przeprosić BlueKsR CorleoneCoppernicane; czekacie dziewczyny na swoje szablony, naprawdę długi okres czasu - aż mi wstyd, że tak długo przeciągnęłam sprawę. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, jeśli jednak nie wykonam tych zamówień, nie mam zbyt wielkich możliwości.

Jeszcze raz, bardzo was wszystkich przepraszam. Mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewacie za tą nieobecność, co mnie nie będzie; za to, że teraz odchodzę.
Mam tutaj dla was jeszcze ostatnią sygnaturkę, choć tyle mam nadzieje się wam zrekompensować.


Tymczasem ja się z wami żegnam. 
Lecz nie martwcie się, będę tu zaglądać~

4 komentarze:

 1. Rozumiem, nie ma sprawy! :)
  Powodzenia! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielka szkoda, naprawdę. Ale oczywiście - zdrowie jest ważniejsze (obowiązki szkolne takoż). Mam nadzieję, że rehabilitacja przyniesie jak najszybsze efekty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wracaj szybko do zdrowia ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję wszystkim za szczere zrozumienie. :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy