25 października 2013

258 - 260. Wieczór taki piątkowy...

Dobry wieczór! Ach, cóż za piątkowy wieczór październikowy, nieprawdaż?  Wow, wow. Wieczór taki piątkowy... Uszanowanko xD A tak na serio, to dziś przychodzę do was z trzema pracami. Dwoma zamówieniami, w tym poprawą i jednym szablonem wolny, do którego jest tutorial.... Lecz nie nadeszła teraz chwila odpowiednia na takie wyznania. Dobra, odbija mi od typu gadania mojej polonistki :D Uszanowanko dla niej! Kochani już 31 października powrócą do nas posty tematyczne. Mieliśmy z nimi zastój z powodu prac nad naszymi pierwszymi urodzinami, ale udało się. Powiem krótko, przygotowania wrą! Tematem przewodnim będzie Halloween. Tak będą duchy, demony, wampiry i inne zwierzątka lubujące się w nas. W sensie konsumpcyjnym oczywiście :) Jeśli chcecie nam pomóc w reklamowaniu naszej małej imprezy, częstujcie się banerem promującym i wstawiajcie u siebie!


Poprawa dla Arven

Zamówienia dla Coppernicana 

Szablon wolny

Jak przygotować nagłówek z szablonu wolnego dowiecie się z moich instrukcji, czyli Art of Monster, które są sprzężone z tym miejscem moją osobą, taka unia personalna xD Instrukcja jest filmem, więc chyba dobrze prezentuje jego wykonanie. Bo sam nagłówek jest banalny, kilka obrazków, tekstury i koloryzacje. I bam, mamy takie coś. Proszę oto link do filmu na YouTube. Resztę zamówień oddam na początku listopada w tym zamówienie, które złożyła zdobywczyni Trzeciego miejsca w naszym konkursie. Jest ono najwyżej w kolejce, tak jak to określają zasady naszej zabawy. Te szablony zrobiłem po prostu przed jego złożeniem. 
Pozdrawiam, Raion

13 komentarzy:

 1. dziękuję ślicznie :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Reklama została wstawiona na kidzuita.blogspot.com/
  Pozdrawiam, Dis.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co się stało ze starym szablonem? Był taki piękny, prosty, przejrzysty i przyjazny. Ten za to jest melancholijny. A strony na górze blokują wyłączenie reklamy! I nie widać tekstu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Został zmieniony. Wisiał u nas na głównej już około miesiąca, i za nic nie wpasowywał się w tematykę postu tematycznego. Przecież reklamę da sie wyłączyć xD

   Usuń
 4. Ja z chęcią dodam banner Waszej imprezy na Szablonownicy. Mam nadzieję, że odwiedzi Was jak najwięcej osób w tym dniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ogłoszenie zostało pomyślnie opublikowane na Katalogu Graficznyym. Jedna uwaga z mojej strony... ORTOGRAFIA! Aż mi serduszko pękło, kiedy poprawiałam te błędy ;c

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy