23 września 2013

213. Buffy

Dziś szybko, bo rano do szkoły :(
Droga Buffy, proszę twój szablon. Taki inny niż zwykle, inspirowany ciut dziełami Shayen. Kto mi powie dlaczego Shayen i poda konkretną jej pracę zrobię po urodzinach szablon bez kolejki. Tylko pierwsza dobra odpowiedź się liczy :D 
 


Nagłówek wstawiasz jako gadżet "Obraz". W razie problemów/uwag pisz! 

A i jeszcze jedno. "Wolna kolejka" w naszej szabloniarni nie istnieję. Shayen usunęła ją dawno, ale jak, że to zamówienie tak leżało - wykonałem je. Proszę pamiętać, że nie wybranie autora oznacza nie zgłoszenie się. 

~Pa

2 komentarze:

 1. A ja wieem! A ja wieem! Znam poprawną odpowiedź, ale to nie jest konkurs dla mnie; niestety. :)
  Szablon jest świetny, w twoim wykonaniu, on jest chyba najlepszy jak dotychczas. Mam nadzieję ujrzeć więcej takich prac. Co prawda nie co rusz w tym samym stylu, ale kiedy pojawią się takie co jakić czas, to się nie pogniewam. ^^
  Nie mam nic do dodania; prostota nagłówka jest urzekająca, natomiast kwieciste tło jest bardzo ładne. Nie wspominając o kolorach oraz wymyślnych kodach css. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cicho! Wiem, że wiesz XD No, powinnaś. Chodź łatwo się wkopać, bo można go zrobić na trzy sposoby :D
   Mnie też się podoba. Wolę więcej CSS niż grafik, bo to wychodzi mi lepiej. Hm, może zrobię w takim stylu na urodziny, zobaczymy. Bo potem... Daję sobie spokój z szabloniarstwem. Może jak pozwolisz wykonam jeszcze coś na główną, bo mam dwa świetne pomysły.
   Aż tak, to ten kod nie jest wymyślny. To takie podstawy.
   W sumie już nie mogę się doczekać by zobaczyć twoje urodzinowe cudeńka. W sumie reszty załogi też *.*

   Usuń

Obserwatorzy