30 listopada 2012

014 - 016 Różnie


Witam wszystkich :)
Dawno nie było szablonów, lecz powracam z trzema nowymi.
                Pierwszy szablon "014" zrobiłam tydzień wcześniej niż te z dzisiaj. Niestety widać różnicę, kiedy nie miałam weny. Ale mam nadzieję mimo wszystko, że nie jest najgorszy. Miałam pomysł, by zrobić nieruchomy szablon z bocznymi paskami. Prawdopodobnie wykonam w takim stylu jeszcze jeden szablon, jako poprawkę tego. Co mogę o nim powiedzieć? Nie zachwyca mnie niestety.
                Drugi szablon podoba mi się chyba najbardziej z dzisiejszego zestawu. Również w nagłówku jest postać z Rozen maiden. Jednak nie wiem czy po obrazku widać to, gdyż w porównaniu z innymi nieco się różni pod względem wykonania (kreski). Dostałam pytanie czy potrafiłabym zrobić z tego anime szablon - jest teraz żywna odpowiedź. :) Komentarz mojej mamy do tego szablonu: "Jak strach na wróble". A wy jak sądzicie?
                Ostatni z szablonów jest całkowitym "luzem". Chciałam zrobić jakiś prosty i przyjemny. Mam nadzieję, że pomimo swej prostoty nie jest najgorszy.
Jestem również niestety rozczarowana szablonem głównym. Nie samą kompozycję, lecz to w jaki sposób się "układa". Powinien no wyglądać TAK, a niestety jest inaczej. Będę musiała to jakoś naprawić a w razie konieczności po prostu zmienię na nowy.

Do następnej.

4 komentarze:

 1. Pierwszy szablon jest genialny. Dodałabym go na swojego bloga, ale niestety nie pasuje tematycznie. Wiem, że to nie miejsce na propozycje, ale może stworzyłabyś coś w tym stylu, ale z Sakurą z anime Naruto. Szablon jest idealny i naprawdę czegoś takiego szukam od dłuższego czasu.

  Dwa pozostałe są również łądne, ale takie zwyczajne.

  Szablon główny układa się już lepiej. W miejscu "sklejenia" jest mała różnica, ale niezauważalna wręcz. Brawo ;)

  Pozdrawiam Arianka- stały bywalec

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy - mistrzostwo. W ostatnim jest fajny pomysł, ale obrazek nie przypadł mi do gustu.
  Jesteś też na blogspocie, to super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ustawiając szerokość całego bloga jak masz np 1060 to zmień na 1061, a wtedy nie będzie tego rozjechania.

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 4. Naturalnie, jesteśmy zainteresowani współpracą. Pozdrawiam, Prosektorycznie.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy