17 listopada 2012

012 - 013 Memorable i Kimi-san

Przepraszam ,ze musiałyście obie czekać tak długo, ale niestety opuściła mnie wena w tworzeniu i pisaniu. Niestety czasem tak bywa. Mam nadzieje, że jednak wam się one spodobają. W razie czego piszcie ;).


9 komentarzy:

 1. Pierwszy chyba lepszy chociaż oba są naprawdę ładne. Może są troszkę za szerokie. Mogłabyś spróbować, jakichś węższych szablonów albo takich przystosowanych do suwaków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie mogłabym :) Zastanawiałam się nad szablonami z suwakiem, ale tutaj to już bym musiała troszeczkę pokombinować, by samemu dojść do tego jak taki szablon się robi :)

   Usuń
  2. jeśli tworzysz szablony kodem to polecam Ci http://www.szablonart.za.pl/wlasny.szablon.html wytłumaczono tam w prosty sposób wykonanie takiego szablonu. Myślę że nauka tego nie zajmuje wiele, a można robić cuda. Nie wiem tylko jak na taki kod reaguje blogspot. Jestem tu nowa. ;)

   Powodzenia

   [oszukac-smierc]

   Usuń
  3. Dzięki wielkie ;) z pewnością przyda mi się :)

   Usuń
 2. Prześliczny jest, naprawdę ♥
  Kolorki też bardzo ładne :D
  Jednak jak dla mnie trochę za szeroki, mogłabym poprosić o zwężenie? Piszę opowiadania i nie bardzo mi taki pasuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) jednakże mogłabym prosić o czas do niedzieli? Ponieważ nie mam aktualnie internetu, a aktywują mi dopiero 25 listopada. (Pisze aktualnie z telefonu). Rano w niedzielę będzie juz wszystko :)

   Usuń
  2. Jasne, mi się nie śpieszy :D
   Jeśli ci coś wypadnie albo nie będziesz miała humoru, może być nawet później niż w niedziele. :)

   Usuń

Obserwatorzy