8 grudnia 2014

798-799 Raz Aniołek raz Diablica

Witajcie!
Wiem dosyć późno dodaje notkę, ale wstyd się przyznać zapomniałam iż mam dzisiaj notkę o.O 
wchodzę sobie tak o z ciekawości na rozpiskę postów, patrzę bam Andro ma dzisiaj notkę, myślę sobie dobra mam kilka nagłówków gotowych to trzeba jakieś szablony zrobić, więc mam dla was dwa szablony tylko (przepraszam) jeden mroczny, odważny i dosyć kontrowersyjny, a drugi słodki delikatny typowo pamiętnikowy, a nawet nadający się na blogi  z modą i z czym tam jeszcze chcecie. no i do tego pięć wolnych nagłówków. Zapraszam ( zamówione szablony wykonam na następną notkę ). 
WolneNagłówki
Przyjmę tylko jedno zamówienie

9 komentarzy:

 1. Hasło: Krwawa cisza.
  nick: •°Ŧavσгɣ°•
  Adres bloga: http://shinee-fan-fiction-and-one-shot.blogspot.com/
  obrazki: Zdjęcie członków zespołu SHINee (ale jak nie znajdziesz ładnego zdjęcia wszystkich to może być tylko Lee Tae-min)
  kolorystyka: Wszystko w kolorze zieleni (może być także coś ze srebrem)
  układ: jednokolumnowy z lewej strony miejsce na posty a po prawej stronie ten obrazek
  znaki szczególne: Chce aby strony były pionowo a nie poziomo. No i można by było coś zrobić ze zdjęciami (no np. kierujesz na nie to się tak rozwijają) no i może jeszcze z tekstem (zawsze chciałam mieć taki cień tekstu posta).
  gg: 51806243

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, tak i jeszcze raz TAK! Szablon drugi, ten "kontrowersyjny" jest tym który kocham i zostaje właśnie moim ulubionym <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha wiedziałam, że przykuje twoją uwagę :D

   Usuń
  2. Hah, jak ty już wiesz co ja lubię :D

   Usuń
  3. no ba moja wierna fanka szkoda, tylko że na drugi blog rzadko wpadasz :p

   Usuń
  4. Zaglądam tam, ale rzadziej komentuję, wybacz. Postaram się nad tym popracować i poprawić się, a może nawet w końcu z zamówieniem wpaść, a co! ;)

   Usuń
 3. Wczoraj sama siedziałam nad nagłówkiem, dopiero 3 wersja wydała mi się spoko bo na poprzednich nawaliłam wszystkiego ile się dało :D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy