29 czerwca 2014

645.We don't need no education, we don't need no thoughts control.

Cześć.
Dopiero co zaczęły się wakacje i każdy na pewno się z tego cieszy. Jedni bardziej, a drudzy mniej...
Niestety tym razem zrobiłam zbyt wiele, (zresztą jak zwykle) jednakże obiecuje się poprawić wraz z następną notką ! A przynajmniej postaram się...
Robiłam szablon i nagłówki właśnie do jednego z najbardziej znanych utworów zespołu-Pink Floyd
oto  i to : MUZYKA
"Teacher, leave them, kids, alone. 
Hey, Teacher, leave them, kids, alone! "

Zamówienia
|Podląd||Pobierz
Zamówienie dla Oli Ri. Starałam się jak mogłam, ale jeśli masz jakieś zastrzeżenia to pisz, a ja zawsze mogę coś zmienić, albo zmienić cały szablon. :)
Bałam się trochę przeładować z efektami, ale chyba jest okey....

Nagłówki 
|Pobierz|
W tym nagłówku urzekł mnie ten smutny i obojętny wzrok dziewczyny...

|Pobierz|
Zaczęłam ją podziwiać za determinacje, którą okazała w przeszłości... Silna z niej kobieta, więc zrobiłam z nią szablon.
Jednocześnie kojarzy mi się po części z taką  ekstrawagancją, która w szkołach jest zabraniana.
****

To wszystko z mojej strony. Trzymajcie się motylki i przyjmę jedno wybrane przez siebie zamówienie, a drugie zamówienie Oli Ri, przyjęłam.
Słonecznych wakacji życzę!


13 komentarzy:

 1. powiem tak ... mroczny, nie wiem czy nie za mroczny, ale to zobaczę jak wygląda na blogu i ci napiszę wtedy czy wszystko ok, bo ogólnie przepiękny, tylko Musici nie ma, ale to nic...
  Na blogu ładnie wygląda, ale jeszcze sprawdzam jak po zmianie szerokości będzie wyglądało itd ;) Sprawdziłam i tylko jedna jest rzecz, że ... nie niestety jest problem i to spory. Pasek boczny w ogole się nie rusza, a ja potrzebuję na niego więcej miejsca. Druga rzecz to to, że nie mogę zmieszać szerokości kolumn, a ja potrzebuję środkowej kolumny szerszej. Niby pisałam o tym w zamówieniu, ale nie wiem, może o tym zapomniałaś :) Kolorystyka przepiękna, nagłówek genialny i ogólnie poza tym wszystko jest ok. Naprawdę świetnie. Tylko mówię niebyt mi się podoba rozmieszczenie. Mam dużo rzeczy paski boczne i potrzebuję miejsca, więc jakbyś mogła pamiętaj o tym przy następnym zamówieniu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jeszcze posprawdzałam i tak
   1) Coś zrobić, by albo mógł się przesuwać ten pasek boczny, albo zrobić jeszcze jedną kolumnę ruszającą się
   2) Żebym miała możliwość zmiany szerokości kolumn :)

   Usuń
  2. Mogę zmienić kolumny, jednakże jest problem żebyś ty zmieniała szerokość, albowiem masz zapisany szablon i wszystko (nawet ta szerokość) jest zapisana w pliku XML, więc raczej się nie da poszerzyć, ale ja mogę powiększyć kolumnę środkową i zaraz coś zrobię z boczną kolumną i Ci podeślę plik, okey ? : )

   Usuń
  3. okej, dostałam. Napisałam ci o co chodzi i a co do środkowej kolumny ok, może być szerokość :) I mała prośba na drugi szablon. Nie musisz tak się starać. Potrzebuję poręcznego szablonu, z dużą kolumną boczną, coś takiego jak mam na tym blogu, do którego link ci przesyłałam. Pamiętaj piękno leży w prostocie ;) O jakie ładne. A co do szerokości środkowej kolumny, to ja po protu potrzebuję w miarę dużej ze względu na dużą ilość tekstu jaką wstawiam ;)

   Usuń
  4. A i co do tego nowego szablonu to ci wyśle dokładne dane o nim.... nie wiem jak to ująć bo np takie pół okrągłe zdjęcia ładnie wyglądają, ale będą zasłaniać napisy, które już zrobiłam na bloga, a niestety znowu siedzieć i poświęcać parę godzin na zmiany mi się nie chce ;)

   Usuń
 2. Witam chciała bym zamówić szablon na bloga...
  hasła: Krwawa Cisza
  nick: Wampira
  Adres: http://zycie-slizgonki.blogspot.com/
  Nie wiem cvzy zgodzisz się go wykonać przez to że mam dopiero pierwszy post na blogu, ale mam zamiar to zapełnić. Główna bohaterka bloga będzie mieć wygląd Avril Lavigne. Chciała bym również żeby gdzieś w oddali znajdował się James Phelps. Oczywiście wszystko utrzymane w ciemnych barwach. Najlepiej gdyby była to ciemna zieleń, ale nie wymagam jej... Jeżeli chodzi o układ to trój kolumnowy. Chciała bym, aby główna bohaterka była na środku szablonu.
  Kontakt:
  GG- 49389509
  Mail: kingamajewska2@gmail.com
  Mam nadzieje że mimo (1) posta jednak zgodzisz się go dla mnie wykonać

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej! Chciałabym zamówić szablon na bloga. Bardzo mi na tym zależ
  Hasło: Krwawa cisza
  Nick: Carrie Morgan
  Adres bloga: http://angelsanddemons-cm.blogspot.com
  Obrazek, lub opis, z kim ma być szablon: Szablon miałby być z Crystal Reed. Dobrze by było gdyby były w nim fragmenty związane z aniołami, łowcami i demonami, itp. (To blog o aniołach i demonach).
  Kolorystyka: Ciemne kolory, najlepiej fiolet i szary.
  Układ: lewo kolumnowy
  Znaki szczególne: skrzydła aniołów i demonów, broń łowców, itp.
  Kontakt: carrie.morgan@interia.pl
  Z góry dziękuję! :)x

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjęłam zamówienie ^^ mimo iż miałam tylko jedno, to podoba mi się tematyka więc w przyjemnością, postaram się to zrobić

   Usuń
  2. Dziękuję :D

   Usuń
 4. Nie było idealnie, ale świetny kontakt, miła współpraca, autorka chętnie wysłuchała moich narzekań, poprawiła wszystko to co trzeba i naprawdę szablon jest i funkcjonalny i ładny. Dziękuję za pomoc i polecam Mari ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja mam pytanie :D
  A mianowicie, czy wszyscy z Załogi wykonują karty postaci, czy też są to poszczególne osoby? Jeśli to drugie, to mogłabym prosić o nicki?
  Z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wykonuje także i karty. Czy ktoś jeszcze, nie wiem.

   Usuń

Obserwatorzy