1 stycznia 2014

Podsumowanie roku 2013

Dziś 1 stycznia, czas refleksji i podsumowań ubiegłego roku. Chciałbym pokrótce przedstawić wam nasze zeszłoroczne osiągnięcia i statystyki. W 2013 roku odwiedziliście nas 63099 razy oraz zostawiliście około 1200 komentarzy.
Pamiętajmy jednak, że wiele podstron takich jak "Zamów" było regularnie czyszczonych, co nie daje nam pełnego obrazu sytuacji. Jeśli chodzi o najlepszy miesiąc pod względem odwiedzin, bezkompromisowo wygrywa grudzień liczbą 8983 wejść, za to najgorszym okresem był styczeń z 875 waszych przybyć. Najchętniej oglądane przez was prace pochodzą z postu "261 - 272. Październik: Noc strachu!", które przeglądaliście 304 razy. Nie ma chyba wątpliwości, że najczęściej ze wszystkich naszych podstron odwiedzaliście "Zamów", bo aż 3493 razy. Oficjalnie pobraliście 192 razy nasze szablony, ale jak wiemy są osoby, które regulaminu boją się jak ognia i jest to na pewno bardzo zaniżona liczba. W ciągu całego roku opublikowaliśmy 321 szablonów i sporą liczbę dodatków graficznych. Przez ten czas opublikowaliśmy 135 postów, a teraz czas na szczegóły:
- Shayen - 54 (w załodze od początku)
- Kimi - 12 (w załodze od stycznia)
- Blacky - 10 (w załodze od lutego)
- Raion - 29 (w załodze od maja)
- Niedoskonała - 5 (w załodze od września)
- Lee Joonki - 4 (w załodze od października)
- Gela - 2 (w załodze od listopada)

W ciągu ubiegłego roku udało nam się opublikować 5 postów tematycznych, w tym jeden mini. Ważnym dla nas wydarzeniem były również obchodzone 1 października urodziny. Zaraz po naszym święcie na czas nieokreślony opuściła nas założycielka KB Shayen, przekazując dowodzenie nad tym miejscem Raionowi. Czy powróci w tym roku? Tego wam zdradzić nie możemy. 

A teraz plany na ten, już 2014 rok. Na pewno chcemy się rozwijać. Mamy wiele pomysłów i innowacji. Wiele z nich jest teraz na etapie dyskusji, a niektóre dopiero raczkują. Naszym głównym celem jest to, a by nasza mała Krytyczna Biel była miejscem o miłej i przyjaznej atmosferze, w której każdy będzie czuł się dobrze. W ten dobrze zapowiadający się rok wchodzi z liczbą 9 grafików, w tym trzech na urlopach i dwóch stażystach, których prace poznamy już w styczniu. 

Nie przedłużając - chciałbym życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku!

Opracował:
Raion    

9 komentarzy:

 1. Hej.
  Chciałam się tylko zapytać, czy te szablony, które były zamawiane przed modernizacją regulaminów i zmianą sposobu zamawiania zostaną wykonane?
  Zamawiałam szablon jeszcze u Cruciatrus (teraz Niedoskonałej) na bloga chwytaj-ogien.
  Z góry dziękuję za odpowiedź
  Farfadeta (dawniej Krystaliczna)
  PS. Broń Boże, nie poganiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, szablon już jest i czeka na publikacje. W sobotę pojawi się notka :)
   Pozdrawiam!
   Niedoskonała

   Usuń
  2. Dziękuję za wiadomość.
   Czekam z niecierpliwością :)
   Pozdrowienia zwrotne,
   Farfadeta :)

   Usuń
 2. Bardzo przepraszam wszystkich tu obecnych, ale nie jestem zbyt rozgarnięta jeżeli chodzi o tę szabloniarnię, więc...
  Chciałabym się zapytać, czy można pod tą notką zamawiać szablon? Ponieważ zobaczyłam, że nie ma informacji czy można, czy nie można. A nie wiem, jak to tutaj funkcjonuje. Przeczytałam regulamin, ale nie było tam napisane, czy wtedy, jeśli szabloniarz nie da informacji czy się nie zgadza, to czy można zamawiać.
  Z góry dziękuję i naprawdę przepraszam, jeżeli okazałam się po prostu głupia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boże, chodziło mi o to, czy jeżeli nie napisze żadnej informacji... To czy wtedy można zamawiać. ^^"

   Usuń
  2. Tu nie można zamawiać, pod koniec będzie podana informacja o ilości zamówień, które można zrealizować :D

   Usuń
  3. Dziękuję, przepraszam za problem ._.

   Usuń

Obserwatorzy